Zmrzlinové stroje

Zmrzlinové stroje pro velké provozy

Pro velký prodej velký výkon

Bojujete s dlouhými frontami plnými nedočkavých zákazníků, kteří touží po smetanové zmrzlině, chladivém točeném jogurtu nebo osvěžující ledové tříšti? Víme, jak zvítězit. S profesionálními zmrzlinovými a cukrářskými stroji Frigomat je výroba zmrzliny a dezertů velmi jednoduchá a především rychlá. Vsaďte na praktické stroje, které se stanou vaším nejoblíbenějším zaměstnancem!

Spolehlivost především

Na zmrzlinové stroje pro velký prodej se můžete spolehnout. Výrobníky zmrzliny jsou připraveny na vysokou zátěž. Nezanáší se a neselhávají právě, když to nejméně potřebujete. Všechny součástky jsou totiž vyrobeny z kvalitních, odolných materiálů. Stroje jsou navíc plně automatizované, některé s vámi komunikují i v češtině a ukazují, v jaké výrobní fázi se právě nacházejí. Pořiďte si výrobníky zmrzliny Frigomat, se kterými budete mít výrobu zmrzliny pod kontrolou.

Každodenní údržba bez práce

Ve stáncích na koupalištích, ve sportovních areálech nebo na kulturních akcích a cukrárnách specializovaných na zmrzlinu oceníte štíhlé rozměry strojů a podstavce na kolečkách, díky kterým můžete stroj přesunout tam, kam potřebujete. A co každodenní údržba? Díky nočnímu režimu strojů se jí nemusíte zabývat.

Prohlédněte si zmrzlinové a cukrářské stroje, pastery i výrobníky šlehačky pro menší provozy a hýčkejte své zákazníky originálními dezerty.

 • Výrobník zmrzliny TITAN 1

  Výrobník zmrzliny TITAN 1

  Série výrobníků zmrzliny TITAN 1 - 3S je určena pro nejnáročnější zákazníky. TITAN 1 je nejvýkonnější z řady série TITAN, výrobní proces je řízen a vyhodnocován vestavěným mikroprocesorem, který vyhodnocuje stávající proces výroby, teplotu, množství, odpor míchané směsi a další veličiny.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Kombinovaný zmrzlinový stroj TWIN 60

  Kombinovaný zmrzlinový stroj TWIN 60

  TWIN 60 je horizontální výrobníky hard zmrzliny s vestavěným pasterem. Tyto modely jsou odpovědí společnosti FRIGOMAT na požadavky cukrářské výroby založené na tvořivosti . Jako všechny stroje FRIGOMAT jsou vysoce technologicky vyspělé.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Paster, pasterizátor PEB 130 LCD EMU

  Paster, pasterizátor PEB 130 LCD EMU

  Pastery řady PEB LCD jsou profesionální zařízení pro pasterizaci v cukrářské výrobě. Výrobní procesy jsou řízeny automaticky dle zvoleného nastaveného programu, nebo lze jejich průběh upravovat, popřípadě doplnit o vlastní.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P XL

  Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P XL

  3 - pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KLASS 222P XL byly vyvinuty na základě požadavků zákazníků na vyjímečně vysokou produkci.  Modely se zubovými nášlehovými čerpadly, 2 řídícími jednotkami, 4 nezávislými motory, 2 nezávislými kompresory, pro velmi vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní výrobníky točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a nejvyšší výrobní kapacitou z celé široké řady FRIGOMAT.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Stroje na točenou zmrzlinu KLASS 222P BLACK PEARL

  Stroje na točenou zmrzlinu KLASS 222P BLACK PEARL

  Stroje na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P BLACK PEARL, zubová nášlehová čerpadla, 2 řídící jednotky, 6 nezávislých motorů, 2 nezávislé kompresory, pro vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní výrobníky točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a nejvyšší výrobní kapacitou z celé široké řady FRIGOMAT.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Vybavení cukrárny od A do Z

  Vybavení cukrárny od A do Z

  Řešíte vybavení cukrárny, kavárny nebo třeba baru? Za dlouhá léta v oboru jsme nasbírali mnoho zkušeností, díky kterým vám pomůžeme se zařízením nového provozu od prvního nápadu až po úspěšně rozjetý podnik.

  >>ZJISTIT VÍC