Zmrzlinové stroje

Zmrzlinové stroje pro velké provozy

Pro velký prodej velký výkon

Bojujete s dlouhými frontami plnými nedočkavých zákazníků, kteří touží po smetanové zmrzlině, chladivém točeném jogurtu nebo osvěžující ledové tříšti? Víme, jak zvítězit. S profesionálními zmrzlinovými a cukrářskými stroji Frigomat je výroba zmrzliny a dezertů velmi jednoduchá a především rychlá. Vsaďte na praktické stroje, které se stanou vaším nejoblíbenějším zaměstnancem!

Spolehlivost především

Na zmrzlinové stroje pro velký prodej se můžete spolehnout. Výrobníky zmrzliny jsou připraveny na vysokou zátěž. Nezanáší se a neselhávají právě, když to nejméně potřebujete. Všechny součástky jsou totiž vyrobeny z kvalitních, odolných materiálů. Stroje jsou navíc plně automatizované, některé s vámi komunikují i v češtině a ukazují, v jaké výrobní fázi se právě nacházejí. Pořiďte si výrobníky zmrzliny Frigomat, se kterými budete mít výrobu zmrzliny pod kontrolou.

Každodenní údržba bez práce

Ve stáncích na koupalištích, ve sportovních areálech nebo na kulturních akcích a cukrárnách specializovaných na zmrzlinu oceníte štíhlé rozměry strojů a podstavce na kolečkách, díky kterým můžete stroj přesunout tam, kam potřebujete. A co každodenní údržba? Díky nočnímu režimu strojů se jí nemusíte zabývat.

Prohlédněte si zmrzlinové a cukrářské stroje, pastery i výrobníky šlehačky pro menší provozy a hýčkejte své zákazníky originálními dezerty.

 • Výrobník zmrzliny TITAN 1

  Výrobník zmrzliny TITAN 1

  Série výrobníků zmrzliny TITAN 1 - 3S je určena pro nejnáročnější zákazníky. TITAN 1 je nejvýkonnější z řady série TITAN, výrobní proces je řízen a vyhodnocován vestavěným mikroprocesorem, který vyhodnocuje stávající proces výroby, teplotu, množství, odpor míchané směsi a další veličiny.

 • Výrobník zmrzliny TITAN LCD 60

  Výrobník zmrzliny TITAN LCD 60

  Série výrobníků zmrzliny TITAN LCD je určena pro nejnáročnější zákazníky. TITAN 60 LCD je výkonný model z řady série TITAN LCD, výrobní proces je řízen a vyhodnocován zcela automaticky. Digitální ovládání řídící elektroniky je samozřejmostí.

 • Kombinovaný výrobník zmrzliny s pasterem TWIN LCD 60

  Kombinovaný výrobník zmrzliny s pasterem TWIN LCD 60

  Série kombinovaných výrobníků zmrzliny TWIN LCD je určena pro nejnáročnější zákazníky, jeho největší výhodou je vysoký výrobní výkon a kreativita obsažené vše v jednom zařízení. TWIN 60 LCD je výkonný model z řady série TWIN s integrovaným pasterem a řízenou výrobou počítačem. Výrobní procesy jsou řízeny a vyhodnocovány zcela automaticky. Digitální ovládání řídící elektroniky je samozřejmostí.

 • Paster, pasterizátor PEB 130 LCD EMU

  Paster, pasterizátor PEB 130 LCD EMU

  Pastery řady PEB LCD jsou profesionální zařízení pro pasterizaci v cukrářské výrobě. Výrobní procesy jsou řízeny automaticky dle zvoleného nastaveného programu, nebo lze jejich průběh upravovat, popřípadě doplnit o vlastní.

 • Paster, pasterizátor PEB 2x60 LCD EMU

  Paster, pasterizátor PEB 2x60 LCD EMU

  Pastery řady PEB LCD jsou profesionální zařízení pro pasterizaci v cukrářské výrobě. Výrobní procesy jsou řízeny automaticky dle zvoleného nastaveného programu, nebo lze jejich průběh upravovat, popřípadě doplnit o vlastní.

 • Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P XL

  Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P XL

  3 - pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KLASS 222P XL byly vyvinuty na základě požadavků zákazníků na vyjímečně vysokou produkci.  Modely se zubovými nášlehovými čerpadly, 2 řídícími jednotkami, 4 nezávislými motory, 2 nezávislými kompresory, pro velmi vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní výrobníky točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a nejvyšší výrobní kapacitou z celé široké řady FRIGOMAT.

 • Stroje na točenou zmrzlinu KLASS 222P BLACK PEARL

  Stroje na točenou zmrzlinu KLASS 222P BLACK PEARL

  Stroje na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KLASS 222P BLACK PEARL, zubová nášlehová čerpadla, 2 řídící jednotky, 6 nezávislých motorů, 2 nezávislé kompresory, pro vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní výrobníky točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a nejvyšší výrobní kapacitou z celé široké řady FRIGOMAT.