Zmrzlinové stroje

Zmrzlinové stroje pro menší provozy

Správná porce zmrzliny pro malý prodej

Patříte mezi majitele restaurací nebo hotelů, kteří mají na jídelním lístku palačinky se zmrzlinou, křehké dezerty se šlehačkou nebo osvěžující mraženou kávu? Víme, co potřebujete. S kvalitními, maloobjemovými zmrzlinovými a cukrářskými stroji vyrobíte právě tolik zmrzliny a šlehačky, kolik spotřebujete. O nic méně ani více. Vsaďte na vždy čerstvou, domácí zmrzlinu a poctivou, hustou šlehačku!

Jeden stroj – spousta chutných dezertů

Abyste mohli do svého nápojového a jídelního lístku zařadit ovocná sorbetta, ledové tříště, točené jogurty, smetanové zmrzliny a spoustu dalších specialit, nemusíte kupovat hned několik cukrářských strojů. Spolehněte se na praktické, multifunkční stroje, které vás překvapí vysokým výkonem a dlouhou životností.

Kvalitní zmrzlinový stroj ušetří váš čas

Stačí nastavit správný poměr ingrediencí, ideální hustotu a teplotu a stroj vyrobí zmrzlinu během krátké chvíle za vás. A co jste mezi tím dělali vy? Obsluhovali zákazníky, vyřizovali rezervace pokojů nebo objednávali zeleninu a ovoce na další den.

Prohlédněte si cukrářské a zmrzlinové strojepastery i výrobníky šlehačky pro menší provozy a hýčkejte své zákazníky originálními dezerty.

 • Výrobník zmrzliny G5

  Výrobník zmrzliny G5

  Menší vertikální výrobník kopečkové zmrzliny. Nerezové stírací nože, opatřené plastovými stíracími členy umožňují plné a kvalitní setření a míchání směsi v chladícím válci. Stroj je pro svoji kapacitu i rozměry určen pouze do malých provozů.

 • Výrobník zmrzliny G10

  Výrobník zmrzliny G10

  Menší vertikální výrobník HARD zmrzliny. Nerezové stírací nože, opatřené plastovými stíracími členy umožňují plné a kvalitní setření a míchání směsi v chladícím válci. Stroj je pro svoji kapacitu i rozměry určen pouze do malých provozů…

 • Výrobník zmrzliny T5S

  Výrobník zmrzliny T5S

  Výrobníky zmrzliny série T jsou horizontální profesionální výrobníky kopečkové zmrzliny, jsou vyráběny ve dvou základních verzích. Oba modely série T jsou vybaveny elektronickým systémem kontroly hustoty směsi (patent FRIGOMAT) a nerezovým míchadlem LONG-LIFE s plastovými lopatkami. 

 • Stroj na točenou zmrzlinu KISS 1G

  Stroj na točenou zmrzlinu KISS 1G

  1 - pákové stroje na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KISS 1G s gravitačním plněním. Modely ve stolním provedení. Tyto modely jsou kompaktní elektronicky řízené stroje na točenou zmrzlinu s jednoduchým ovládáním.