Zmrzlinové stroje

Zmrzlinové stroje pro střední provozy

Vždy připraveni se stroji pro střední prodej

V létě se zákazníci toužíci po točené zmrzlině jenom hrnou, zatímco na podzim si raději objednají belgickou vafli se šlehačkou? Víme, jak na to. S profesionálními zmrzlinovými stroji Frigomat s přehledem zvládnete letní „zmrzlinové“ špičky. A v chladnějších dnech je můžete nechat pracovat pouze na poloviční výkon. Vsaďte na zmrzlinové stroje, které se přizpůsobí požadavkům vašich zákazníků.

Jak na rozmanité chutě zákazníků?

Každý zákazník je jiný. Některé potěšíte smetanovou zmrzlinou, jiní si pochutnají na ovocném sorbettu. S multifunkčními zmrzlinovými a cukrářskými stroji vyrobíte nejen studené nápoje, ale také točený jogurt a spoustu dalších dezertů s vysokým obsahem zašlehaného vzduchu. Spolehněte se na zmrzlinářské stroje, které uspokojí rozmanité chutě dětí i dospělých.

Stroje, které se vyplatí

Investice do stroje Frigomat se vyplatí. Zmrzlinové a cukrářské stroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vynikají dlouhou životností. Ve špičkách pracují stejně dobře jako ve dnech, kdy si můžete od náporu zákazníků odpočinout.

Prohlédněte si zmrzlinové a cukrářské strojepastery i výrobníky šlehačky pro menší provozy a hýčkejte své zákazníky originálními dezerty.

 • Výrobník zmrzliny TITAN 3S

  Výrobník zmrzliny TITAN 3S

  Konstrukčně jsou uzpůsobeny na extrémní výkyvy teplot směsi, kdy snáší plnění i teplou 85°C směsí přímo z pasterů.  Antiblokovací systém automaticky vyhodnocuje nebezpečí zablokování míchacích lopatek při zvýšeném mechanickém odporu. Samozřejmostí jsou nerezová míchadla LONG-LIFE s plastovými stíracími lopatkami.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Kombinovaný zmrzlinový stroj TWIN 45

  Kombinovaný zmrzlinový stroj TWIN 45

  Jedná se o nové modely společnosti Frigomat, kombinované horizontální výrobníky hard zmrzliny s vestavěným pasterem. Tyto modely jsou odpovědí společnosti FRIGOMAT na požadavky cukrářské výroby založené na tvořivosti a spolehlivosti s důrazem na nejvyšší kvalitu a hygienu, to vše soustředěné v jednom zařízení. TWIN 45 je výkonnějším strojem z výrobní série TWIN.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Kombinovaný výrobník zmrzliny, paster a cukrářský stroj TWIN CHEF 45 LCD

  Kombinovaný výrobník zmrzliny, paster a cukrářský stroj TWIN CHEF 45 LCD

  Výrobníky zmrzliny s kombinovanou výrobou, TWIN CHEF 45 LCD jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky, jejich největší výhodou jsou vysoký výrobní výkon a kreativita obsažené v jednom zařízení. TWIN CHEF 35 LCD je výkonný model z řady série TWIN CHEF s integrovaným pasterem a řízenou výrobou 2 mikropočítači. Výrobní procesy jsou řízeny a vyhodnocovány zcela automaticky.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Pasterizátor PEB 60 EKO EMU

  Pasterizátor PEB 60 EKO EMU

  Pastery řady PEB jsou profesionální zařízení pro pasterizaci nejen v cukrářské výrobě. Výrobní procesy jsou řízeny automaticky dle zvoleného programu, nebo lze nastavit požadovanou teplotu.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KISS 3P Power VE

  Stroj na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KISS 3P Power VE

  3 - pákové stroje na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KISS 3P Power VERTIKAL s nášlehovými čerpadly, 2 řídící jednotky, 2 nezávislé motory, pro vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní provedení výrobníků točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a vysokou výrobní kapacitou.

  >>ZJISTIT VÍC

 • Stroj na točenou zmrzlinu KLASS 202P

  Stroj na točenou zmrzlinu KLASS 202P

  3 - pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KLASS 202P s nášlehovými čerpadly, 2 řídící jednotky, 4 nezávislé motory, pro vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní provedení výrobníků točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a vysokou výrobní kapacitou.  

  >>ZJISTIT VÍC

 • Vybavení cukrárny od A do Z

  Vybavení cukrárny od A do Z

  Řešíte vybavení cukrárny, kavárny nebo třeba baru? Za dlouhá léta v oboru jsme nasbírali mnoho zkušeností, díky kterým vám pomůžeme se zařízením nového provozu od prvního nápadu až po úspěšně rozjetý podnik.

  >>ZJISTIT VÍC